Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Stor Perde Yıkama, Yorgan Battaniye Yıkama, inegöl halı yıkama, inegöl koltuk yıkama, inegöl yorgan yıkama, araba koltuk yıkama, inegöl araba koltuk yıkama,

Yerinde Yıkama

Yerinde Halı Yıkama Konu özellikle yerinde halı yıkama hizmeti olduğunda başka hiçbir firma Chem-Dry gibi yapamaz. Yüksek yatırım yaptığınız ev ve işyerinize kalite katan duvardan duvara halılarınızı en iyi İşik Halı Yıkama korur.

İşik Halı Yıkama evde yerinde halı yıkama hizmetinde daha derinlemesine, daha sağlıklı bir temizlik için en son teknoloji ekipmanlarını ve eşsiz karbonat formüllü olan doğal patentli solüsyonunu The Natural’i kullanır.

İşik Halı Yıkama’nın Sıcak Karbonatlı duvardan duvara sabit yapışkanlı halıfleks halı yıkama yöntemi, ekipmanları ve solüsyonları halı ve kilim enstitüsünden,  Laboratuvarlardan ve birçok kurum ve kuruluştan sertifika kazanmış, En büyük halı üretici fabrikalarından tavsiye mektupları almış, en iyi halı yıkama yöntemi olduğu kabul görmüştür.

Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama Hizmetinde Profesyonellik

İşik Halı Yıkama ile duvardan duvara olan halılarınız: Daha Kuru. Daha Temiz. Daha Sağlıklı.

Daha Kuru Yerinde Halı Yıkama:

İşik Halı Yıkama ile halılarınız 1-2 saat içerisinde kurur. 1-2 gün sonra değil. Aşırı miktarda su kullanan diğer sıradan buharlı veya şampuanlı halı yıkamacıların aksine Chem-Dry %80 daha az su kullanır. Ev ve işyerinizdeki halınızı yıkandıktan çok kısa bir süre sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yıkanan halıların çok kısa sürede kuruması sayesinde ev veya işletmenizde işler aksamadan devam eder. Örneğin bir otel halısı, cami halısı veya ofis halısı düşünün, Geç kuruyacak bir halıdan dolayı bu mekanları uzun süre kapalı tutamazsınız.

Daha Temiz Yerinde Halı Yıkama:

İşik Halı Yıkama halı yıkama işleminde Sıcak Karbonatlamanın gücünü ve son teknoloji ekipmanlarını kullanarak olabilecek en derin temizliği yapar. Kullandığımız patentli ana solüsyonumuz The Natural tıpkı soda gibi milyonlarca köpüren küçük baloncuk çıkarır. Halının fiberlerine ipliklerine kadar nufüs eder ve halıdaki kir ve lekeleri yüzeye iter. Sonrasında güçlü vakumlu ekipmanlarımız ile çeker ve geriye gerçekten derinlemesine temiz bir halı bırakırız. Ayrıca İşik Halı Yıkama ile yıkanan halılarınız daha geç kirlenir, çok daha uzun süre temiz kalır. Belli bir yatırım yapıp aldığınız halınızın kullanım ömrünü de uzatırız. İşik Halı Yıkama’nın 40 yıldır eşsiz olan yöntemi ile yıkadığı halılar vardır ve halen yepyeni durmaktadır.

Daha Sağlıklı Yerinde Halı Yıkama:

İşik Halı Yıkama Patentli Sıcak Karbonatlı halı yıkama yönteminde en gelişmiş ekipmanları ve Doğal olan The Natural solüsyonunu kullandığından geriye yapışkan gibi kir ve lekeleri, bakteriler ve mikropları çeken bir kalıntı bırakmaz. Evde halı yıkama işlemi içerisinde daha az oranda su kullandığından Halıfleks halının alt tabakasının ıslanmasına izin vermez, buda halının altında bakteri, küf, mantar oluşumunu engeller. Küf ve mantarların oluşması için bir halının 4-5 saat ıslak, nemli, rutubetli kalması yeterlidir ve süre içerisinde üreme için yeterli zaman bulurlar. İşik Halı Yıkama ile yıkanan halılar sadece 1-2 saat içerisinde kurur ve sağlıksız unsurların halıda oluşmasını engeller. Çocuklarınız ve Evcil hayvanlarınız için güvenlidir.

Diğer Hizmetler

YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU DENEYİM İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ